MKIK jogász állás leírása

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara

Azonnali kezdéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba

Jogász

A munkavégzés napi nyolc órás, határozatlan idejű munkaviszony,

három hónap próbaidővel.

Feladatok:

  • a fogyasztóvédelmi törvény alapján a területi kamarák mellett működő békéltető testületek működésének koordinálása;
  • közreműködés a békéltető testületek működésével összefüggő szerződések előkészítésében;
  • a kamarák és a békéltető testületek elnökei által készített szakmai beszámolók tartalmi és formai ellenőrzése;
  • a www.bekeltetes.hu honlap működésének ellenőrzése, hibák feltárása és javíttatása;
  • , az ilyen tárgyú jogszabály tervezetek véleményezésében közreműködés;
  • fogyasztóvédelmi konferenciákon felkérés esetén előadások, prezentációk tartása;
  • a Fogyasztóvédelmi Tanács tagjaként a tanács minisztériumban tartott ülésein részvétel;
  • a Jogi Igazgatóság munkájának támogatása, szerződések előkészítése, véleményezése;
  • a kereskedelmi és iparkamarák működését érintő jogszabályok figyelemmel kísérése, azokról a kamarai rendszer naprakész tájékoztatása.

Elvárások:

  • jogi egyetemi végzettség
  • jogi területen szerzett legalább két év szakmai tapasztalat
  • jó problémamegoldó képesség
  • magabiztos tudás az irodai szoftverek használatában (Word, Excel, Power Point, illetve egyéb szakrendszerek)

 Előnyök:

  • jogi szakvizsga
  • fogyasztóvédelmi területen szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • angol nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődés
  • jól felszerelt irodai környezet

Munkavégzés helye: Budapest, 1054 Szabadság tér 7.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázat alapján kiválasztott jelölttel telefonos- majd eredménytől függően személyes interjút folytatunk. A jelentkezőket írásban (e-mail) értesítjük az eredményről.

Jelentkezni kizárólag az alábbi online felületen lehet:

Jelentkezési lap

Jelentkezési határidő:  2019. november 15.

A jelentkezőkkel a határidő lejárta előtt elkezdjük a kiválasztási folyamatot. A benyújtott pályázattal kapcsolatban információt a regisztracio@inspiracio.hu címre küldött levélben tud kérni.