MKIK irodai asszisztens állás leírása

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara

Azonnali kezdéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba

Irodai asszisztens

A munkavégzés napi nyolc órás, határozatlan idejű munkaviszony,

három hónap próbaidővel.

Főbb feladatok, munkák:

  • irodai adminisztráció – iktató rendszer naprakész vezetése
    • beérkező dokumentumok szkennelése, iktatása
    • irattári rend fenntartása
    • ügyekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
    • adatok rögzítése, iratok rendezése, rendszerezése (iktató rendszerbe, szakrendszerekbe)
    • adminisztrációs feladatok (postai anyagok, szerződések, számlák kezelése, iktatása, archiválása, szövegszerkesztés, táblázatok-, kimutatások készítése)
    • postázási feladatok ellátása, feladójegyzék készítése,
    • iroda zavartalan működésének támogatása és rendben tartása
    • egyéb adminisztratív és napi ad hoc feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
    • logikus gondolkodásmód, önálló problémamegoldó készség
    • Microsoft Office programok ismerete
    • gyors, pontos, precíz munkavégzés
    • önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • ügyiratkezelésben, központi iktatásban szerzett gyakorlat
    • felsőfokú képesítés

Amit kínálunk:

  • modern munkakörülmények
    • fiatalos, dinamikus csapat
    • versenyképes fizetés
    • költségtérítés

Munkavégzés helye: Budapest, 1054 Szabadság tér 7.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázat alapján kiválasztott jelölttel telefonos- majd eredménytől függően személyes interjút folytatunk. A jelentkezőket írásban (e-mail) értesítjük az eredményről.

Jelentkezni kizárólag az alábbi online felületen lehet:

Jelentkezési lap

Jelentkezési határidő:  2019. november 15.

A jelentkezőkkel a határidő lejárta előtt elkezdjük a kiválasztási folyamatot. A benyújtott pályázattal kapcsolatban információt a regisztracio@inspiracio.hu címre küldött levélben tud kérni.