Személyügyi referens pozíció leírása

Egyedi gépgyártással foglalkozó innovatív győri cég munkatársat keres azonnali belépéssel

SZEMÉLYÜGYI REFERENS MUNKAKÖRBE

Fiatalos, lendületes, segítőkész csapat, folyamatosan fejlődő cég, mely innovatív megoldásokat használ termékeiben és folyamataiban.

Feladatok:

  • havi bérszámfejtési alapadatok és egyéb változások elküldése könyvelőnek, hatóságoknak
  • új kollégák beléptetése, szerződések, egyéb belépéshez kapcsolódó dokumentumok összeállítása
  • munkaügyi nyilvántartások vezetése, szabadság nyilvántartás
  • személyügyi anyagok és munkajogi iratok felelős kezelése
  • kollégák számára munkavégzéshez szükséges eszközök biztosításának felügyelete, beszerzése, ezek nyilvántartása
  • ISO éves felülvizsgálatnál dokumentumok összegyűjtésének koordinálása
  • munkavédelmi megbízottal kapcsolattartás, munkavédelemmel kapcsolatos dokumentáció aktualizálása
  • irodai eszközök bevételezése, leltározása, kiadása
  • irodai rend fenntartása
  • toborzás, álláshirdetések kiposztolása, interjú szervezése
  • részvétel iskolai rendezvényeken évente néhány alkalommal a cég képviseletében
  • képzés szervezés
  • céges rendezvények szervezése (évi 4 alkalom)

Elvárások:

  • min. 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • precizitás, pontosság
  • határidő tartása
  • kommunikatív, csapatközpontú személyiség
  • mások iránti nyitottság, együttműködési készség
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • idegen nyelv ismerete
  • vállalatirányítási rendszerben munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • tanulási, fejlődési lehetőség egy vidám és fiatalos csapatban
  • támogató munkahelyi környezet, kötetlen, családias hangulat
  • versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • visszajelzés a teljesítményről

Jelentkezni kizárólag az alábbi online felületen lehet:

Jelentkezési lap

Jelentkezési határidő:  2020. november 25.

A jelentkezőkkel a határidő lejárta előtt elkezdjük a kiválasztási folyamatot. A benyújtott pályázattal kapcsolatban információt a info@inspiracio.hu címre küldött levélben tud kérni.